Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Puchar Dyrektorów 2016

Jak co roku w okolicach pierwszego dnia lata odbył się Puchar Dyrektorów. Tegoroczny miał miejsce 19 czerwca na rzece Narew w miejscowości Łapy Dębowina. Gospodarzem zawodów był Narwiański Park Narodowy. Zmagania zawodników w palącym słońcu trwały trzy godziny, a ryb jak na lekarstwo.

 

W kategorii juniorów pierwsze miejsce zajął i wywalczył Puchar Dyrektora Biura Okręgu PZW w Białymstoku - Marek Babicz z koła Miejskiego w Czarnej Białostockiej.

 

W kategorii kobiet, Puchar Dyrektora Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zdobyła Karolina Pieczko z koła Miejskiego w Czarnej Białostockiej.

 

Puchar Dyrektora Biebrzańskiego Parku Narodowego w kategorii seniorów wygrał Zdzisław Chrzanowski z Białostockiego „Sazana”.

 

Puchar za „Największą rybę” zawodów z rąk Dyrektora Narwiańskiego Parku Narodowego odebrał Zbigniew Bobiński z koła „Sazan” Białystok.  

 

Miłym akcentem było wręczenie Dyrektorowi Narwiańskiego Parku Narodowego Ryszardowi Modzelewskiemu Medalu „Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego”. W uznaniu zasług wniesionych w rozwój i upowszechnianie wędkarstwa medal został nadany przez Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego.

 

Wszystkim gratulujemy.

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • daszkiewicz artur Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

    żenujące wyniki.najwieksze ryby to uklejki?

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Ilość odwiedzin