Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

„Lipień Wdy 2018” i „Jesienny Lipień 2018”

Kolejne nasze jesienne, klubowe spotkanie wędkarskie odbędzie się w dniach 27-28.10.br. nad rzeką Wdą. Jeśli dobrze liczę, a chyba raczej prawie na pewno tak ;-), będzie to już nasza 28-ma październikowa pogoń za lipieniem (wliczając w to wcześniejsze imprezy na Pasłęce i Brdzie). Organizatorem jest oczywiście „Salmo Club” w Białymstoku, a osobą bezpośrednio odpowiedzialną za wszystko co dobre Przemysław Lisowski – Prezes . Za błędy i wypaczenia, nie odpowiadam… W ramach imprezy zostaną rozegrane 2 zawody w wędkarstwie muchowym:

„Lipień Wdy” – 27.10.br

„Jesienny Lipień” – 28.10.br.

Serdecznie zapraszamy wszystkich tradycyjnie już w dniu 26-go lub nawet 25-go października, czyli w czwartek. Od tego dnia wieczorem mamy zarezerwowana bazę. Jest nią tradycyjnie hotel „Mleczarz” w Ocyplu, ul. Szkolna 16. Koszt jednego noclegu od osoby wynosi 45 (czterdzieści pięć) PLN. Wcześniejsze przyjazdy proszę załatwiać bezpośrednio z Gospodarzem ośrodka.

W dniach 26-27.10.br. planowane są obiadokolacje na terenie Ośrodka w cenie 20 (dwadzieścia) PLN od osoby. Na terenie ośrodka będzie można skorzystać odpłatnie także z innych atrakcji, takich jak basen (15 PLN za godzinę od osoby), czy kręgielnia (30 PLN za godzinę za tor).

Inne informacje organizacyjne dotyczące obu imprez:

- Terenem na którym będziemy łowić jest rzeka Wda na odcinku podlegającym ZO PZW w Gdańsku;

- Jedyną dopuszczoną metodą połowu jest sztuczna mucha, a punktowanymi rybami lipień i pstrąg tęczowy;

- Łowimy w formule „Catach and Release” (złów i wypuść) przy użyciu much wykonanych na hakach bezzadziorowych, bądź z przygiętym zadziorem;

- Rozegrane zostaną 4 tury – dwie w sobotę 27.10.br. („Lipień Wdy”) i dwie w niedzielę 28.10.br. („Jesienny Lipień”). Dokładne godziny tur zostaną podane nie miejscu.

- O wyniku w „Lipieniu Wdy 2018” decyduje suma punktów zdobytych w poszczególnych turach.

- O wyniku w „Jesiennym Lipieniu 2018” decyduje długość największego złowionego lipienia. Punkty do klasyfikacji Grand Prix liczone będą jednak jak w przypadku zawodów z dnia poprzedniego.

- Będziemy łowić w wybranych przeddzień parach.

- Uczestnicy powinni posiadać zezwolenie na wędkowanie na wodach górskich ZO PZW w Gdańsku – informacje dotyczące opłat zamieszczę wkrótce na forum.

- Miarki zabezpiecza organizator.

UWAGA: Oprócz opłat za nocleg i wyżywienie będziemy zbierać po 5 PLN od osoby na tradycyjnego tatara, którego zakup i wykonanie zabezpiecza Prezes Wasz Kochany .

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wyjeździe proszone są o zgłaszanie się do organizatora -

lisowski.przemyslaw@interia.pl lub 501009110.

 

Wasz Prezes Kochany Przemysław

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Ilość odwiedzin