Grand Prix Okręgu PZW w Białymstoku 01.06.2019r. Łowisko Specjalne Bachury - relacja

W dniu 01.06.2019r. na Łowisku Specjalnym „Bachury” odbyła się II edycja Grand Prix Okręgu PZW w Białymstoku. Rywalizacja odbyła się przy pięknej słonecznej pogodzie, na szczęście nie wystąpiła wcześniej zapowiadana burza a słońce solidnie opaliło tych którzy nie użyli stosownych kremów z filtrem. W zawodach uczestniczyło 25 zawodników, rywalizujących w 3 sektorach. Uprzednie doniesienia dot. łowiska sugerowały występowanie dużej ilości karpia, w tym znacznych rozmiarów. Jednak w trakcie zawodów ryba ta nie żerowała tak chętnie, odławiano tylko pojedyncze i niewielkie sztuki. Kluczem do sukcesu na łowisku specjalnym okazało się skupienie na niewielkich leszczykach i karasiach. Fakt ten wykorzystał najlepiej kol. Andrzej Nieciejowski zajmując pierwsze miejsce (7520pkt).  Drugie miejsce na podium zajął kol. Bartosz Iwaniuk (6525pkt), natomiast trzecie miejsce wywalczył kol. Zdzisław Chrzanowski (4045pkt). Zwycięzcy otrzymali puchary oraz dyplomy. Na zakończenie zawodów odbyło się wędkarskie ognisko z kiełbaskami. Kolejne wędkarskie spotkanie to zawody towarzyskie o Puchar Prezesa WKS Podlaski Klub Feederowy na zbiorniku Bobra Wielka w dniach 29-30.06.2019r.