Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zasady Organizacji Sportu Wedkarskiego 2020 (Zmiany luty 2020)

Aktualności | 2020-02-22 | Publikujący: Główny Kapitanat Sportowy

Na styczniowym posiedzeniu, Prezydium Zarządu Głównego PZW w Warszawie podjęło uchwałę o zmianach w Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego.


W części II.3 Dyscyplina spinningowa:

w pkt. 5.20.1 zmienionio zapis "Za nieusprawiedliwioną nieobecność, zawodnikowi dopisuje się 25% maksymalnych punktów sektorowych z ostatniej tury zawodów (z zaokrągleniem w górę) do klasyfikacji ogólnej cyklu zawodów." na następujcy: "Za nieusprawiedliwioną nieobecność, zawodnikowi/teamowi dopisuje się 25% maksymalnych punktów sektorowych z ostatniej tury zawodów (z zaokrągleniem w górę) do klasyfikacji ogólnej cyklu zawodów."

Mimo że sprawa jest oczywista, ponieważ team jest traktowany jako jednostka (obydwaj zawodnicy łowią na jedną kartę startową i uzyskują wspólnie jeden wynik) chcieliśmy sprawę doprecyzować aby ewentualnych punktów karnych nie otrzymali obaj startujący w składzie teamu zawodnicy.


Część II. 4 Dyscyplina muchowa wprowadzony w 2020 roku pkt. 7.7.3 został doprecyzowany i brzmi obecnie: "Nie są dozwolone materiały gumowe/silikonowe - okrągłe, wyprodukowane metodą wytłaczania (ekstruzji), wystające poza ramię, kolanko lub oczko haczyka, za wyjątkiem materiałów o maksymalnej średnicy 0,53 mm stosowanych do imitowania odnóży (średnica będzie mierzona przyrządem mierniczym bez rozciągania materiału). Przepis dotyczy wykonania imitacji "robaków", ikry, ryb, "dzikunów", twisterów itp."

 


Część II.7 Dyscyplina podlodowa, poprawiono ewidentny błąd drukarski w pkt.11.2.2

 


Wszystkie części ZOSW w tym poprawione wg w/w punktów.

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Ilość odwiedzin