Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Centralny Młodzieżowy Obóz Wędkarski - Oćwieka 2020

 

Tegoroczny Centralny Młodzieżowy Obóz Wędkarski zorganizowany przez Radę ds. Młodzieży ZG PZW miał miejsce w Ośrodku Wypoczynkowym w Oćwiece. Przez dwa tygodnie (18-31 lipca) młodzież PZW, pod okiem doświadczonych instruktorów doskonaliła swoje umiejętności oraz pogłębiała wiedzę z zakresu wędkarstwa spławikowego, spinningowego, feederowego oraz rzutowego. Prócz zajęć instruktorskich, młodzież uczestniczyła w zajęciach plastycznych i sportowych, a pogoda sprzyjała także kąpielom w jeziorze Oćwieckim – przecież nie samym wędkowaniem człowiek żyje 😊

 

Na obozie nie zabrakło młodzieży naszego Okręgu - Filipa, Miłosza, Gabriela, Patryka, Kuby oraz Damiana.   

 

Tradycją obozów młodzieżowych PZW jest rywalizacja w poszczególnych konkurencjach: zawody spinningowe, zawody spławikowe, zawody rzutowe, test wiedzy ekologiczno – wędkarskiej oraz test sprawnościowy. Na podstawie wyników z pięciu konkurencji wyłoniono zwycięzców. Dumni jesteśmy z osiągnięć młodych wędkarzy z naszego Okręgu:

- w kategorii do lat 14 - Miłosz zajął II miejsce, a Patryk miejsce XX.

- w kategorii do lat 16 - najlepszy był Filip, Gabriel oraz Kuba zajęli ex aequo miejsce III, zaś Damian uplasował się na miejscu VIII.

Rozegrano również dwubój manualny, polegający na prawidłowym zawiązaniu haczyka oraz prawidłowym zbudowaniu zestawu na bata - w jak najkrótszym czasie. Bezkonkurencyjny okazał się nasz Filip 😉

 

Na zakończenie obozu rozdano puchary, medale, dyplomy oraz bardzo cenne nagrody.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że mile spędziliście czas w Oćwiece i wierzymy, że zdobyta wiedza zaowocuje podczas Waszych wędkarskich przygód.       

 

 

Za udostępnienie zdjęć dziękujemy Krzysztofowi Rudnickiemu oraz Adrianowi Kowalewskiemu 😉 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Ilość odwiedzin