Komunikaty - archiwum

V-GP Spinning Okręgu PZW Białystok 17-05-2015 Biebrza - Jagłowo ZAPRASZAMY

Zaproszenie GP 17052015

Podlaski Klub Spinningowy BARWENA zaprasza wszystkich miłośników spinningu na V edycję zawodów z cyklu Grand Prix 2015r. okręgu Białystok.

Miejsce zawodów: Jagłowo, rzeka Biebrza
Termin: 17.05.2015 r.
Godzina zbiórki: 6:00
Przebieg zawodów: dwie tury po cztery godziny

Uczestnicy: wszyscy członkowie PZW Okręgu Białystok

Licencja: BPN /do nabycia na zawodach/

Startowe: 10zł członek PKS Barwena /wniesiona opłata członkowska na 2015r/

20zł dla startujących spoza klubu

Na miejscu zawodnicy zostaną poinformowani o obowiązujących wymiarach ryb i punktach przyznanych za złowienie poszczególnych gatunków, zgodnie z regulaminem sportowego połowu ryb.

Podczas odprawy podane zostaną szczegóły dotyczące wyznaczonych sektorów. I tura rozpocznie się o godzinie 6:30 i trwać będzie do godziny 10:30. Powrót do punktu sędziowskiego i zdanie kart startowych do godziny 11:00. W przerwie, pomiędzy turami organizator przewidział posiłek . Po zakończeniu drugiej tury nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników i uhonorowanie zwycięzców.

Wręczone zostaną puchary za zajęcie pierwszych trzech miejsc i puchar za najdłuższą rybę zawodów.

Zawody odbędą się na „żywej rybie”, w związku z czym zawodnicy zobowiązani są do posiadania podbieraków i siatek do przetrzymywania ryb do czasu ich zmierzenia.

Nie jest wymagane wcześniejsze potwierdzenie stawiennictwa.

łowisko rezerwowe - Zbiornik Janów

Ireneusz Dudar